Vítám vás na stránkách chovatelské stanice

DAVINIKA

Když se ohlédnu zpátky, je to až neuvěřitelně krásné, co jsem ve svém životě zažila díky psům. Psi byli, jsou a budou nedílnou součástí mého života.  

Od malička byl pro mě psem č.1 Německý ovčák. Nejen pro svou krásu a ušlechtilost, ale hlavně pro své povahové vlastnosti jakými jsou přirozená inteligence a vyrovnaný charakter.

Mé první začátky se sportovní kynologií se tradují kolem roku 1985, kdy jsem se stala členkou - mládežníkem tehdejšího SVAZARMU - kynologického klubu Jirkov. Tato doba mého dětství je spojena s fenou NO Flame Krásnoočko a Adou z Lednického parku, která byla mou velkou psí učitelkou.

Dalším mým psem a velkou srdeční záležitostí byl NO Sam Krásnoočko, kterého jsem si jako štěňátko vzala po ukončení střední školy a složení maturitní zkoušky. Po pár letech k němu přibyla fena NO a dáma s velkým "D" mezi německými ovčáky Inka Krásnoočko. Děkuji jim oběma za krásné období mého života plného nezapomenutelných zážitků a také úspěchů ať už po stránce pracovní (zkoušky z výkonu) či ve výstavních kruzích.

Zatím poslední mou fenou NO je dnes již 8-mi letá veteránka Black Blanch Krásnoočko, která stále oplývá velkou energií, radostí a chutí do života, kterou si užívá na naší zahradě společně s fenkami JRT Brejou a Buggi (bez PP).

A tím se dostávám k dalšímu mezníku svého života a to je narození mé dcery Dominiky......................

 STRÁNKY VE VÝSTAVBĚ